Pochodzący z Jędrzejowa Arek Vitek tworzy dla ogólnopolskiej TV Regio program „Small Talking?” W najbliższym odcinku będzie gościł DJ Adamusa, który przekazał płytę na aukcję charytatywną dla Jagódki Stradomskiej ze Skroniowa.

Arek Vitek jest prezenterem telewizyjnym. Pracował w 4 FUN TV, obecnie pracę w Kino Polska Muzyka łączy z przygotowywaniem programu „Small Talking?’” dla TV Regio.

– Zapraszam ciekawych ludzi, gwiazdy, które są obecnie na topie. Gościłem już pięściarkę Ewę Brodnicką, siatkarza Grzegorza Szymańskiego, kulturystę Michała Karmowskiego i Małgorzatę Główkę z zespołu „CamaSutra”. W najbliższy piątek przyjdzie czas na DJ Adamusa. W każdym z programów goście zostawiają coś do wylicytowania. Płytę, którą przekazał DJ Adamus, przeznaczymy na aukcję charytatywną dla Jagódki Stradomskiej ze Skroniowa. Zawsze podkreślam, że pochodzę z Jędrzejowa i cieszę się, że mogę pomóc w taki sposób – zdradził nam Arek Vitek.

Premiera odcinka z DJ-em Adamusem odbędzie się w najbliższy piątek, 8 października o godz. 18 na oficjalnym fanpage’u programu: https://www.facebook.com/smalltalkingtalkshow/. Później powtórki będzie można znaleźć na antenie TV Regio.