Od września, dwa razy w miesiącu, w biurze poselskim posła Bartłomieja Sienkiewicza w Jędrzejowie będzie można skorzystać darmowych porad prawnych.

Pierwszy wrześniowy dyżur bezpłatnych porad prawnych odbędzie się 6 września w godz. 15-16, natomiast kolejny 26 września, w tych samych godzinach.

– Od początku funkcjonowania mojego biura poselskiego w Jędrzejowie współpracuję z prawnikami, którzy udzielają porad zarówno mieszkańcom powiatu jędrzejowskiego, jak i pomagają im w przygotowywaniu pism czy podejmowaniu interwencji Wspólnie z moim asystentem społecznym oraz prawnikami jesteśmy do Państwa dyspozycji – mówi Bartłomiej Sienkiewicz.

Znalazłeś się w trudnej sytuacji prawnej? Nie wiesz do kogo się zwrócić? Nie stać cię na profesjonalnego prawnika? Zapraszamy do kontaktu z asystentem społecznym posła Bartłomieja Sienkiewicza w Jędrzejowie pod numerem tel. 502 798 558 w celu umówienia wizyty i skorzystania z bezpłatnej pomocy profesjonalistów. Biuro poselskie posła Bartłomieja Sienkiewicza mieści w budynku ZUS-u przy ul. Przemysłowej 7 w Jędrzejowie (I piętro).