Urszula nagrała spot z apelem o pomoc dla podopiecznej fundacji

herb_jedrzejowa

Region. Kolejna osoba włączyła się do pomocy Ani Stelmasińskiej z Jędrzejowa, podopiecznej Fundacji Miśka Zdziśka. Znana wokalistka Urszula nagrała spot radiowy z apelem.

33-letnia Ania Stelmasińska z Jędrzejowa jest mamą 8-letnego Olafa. Jako wolontariuszka Fundacji na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pokonać bariery” z wielkim zaangażowaniem pomagała innym, a teraz sama potrzebuje wsparcia. W marcu br. zdiagnozowano u niej najostrzejszą odmianę raka szyjki macicy. Szansą dla niej jest terapia nierefundowana przez NFZ. W pomoc zaangażowała się znana wokalistka Urszula, która nagrała spot dla Fundacji Miśka Zdziśka.

– Ania Stelmasińska sama nie wygra walki o swoje życie z rakiem. Potrzebuje wsparcia. W tych trudnych czasach warto sobie pomagać nawzajem, dlatego też moja obecność w Radio Kielce, gdzie nagrałam spot z apelem o pomoc – podkreślała wokalistka.

Jak podkreśla prezes Dariusz Lisowski jędrzejowska fundacja robi wszystko, by uratować życie młodej kobiety: – Organizujemy szereg inicjatyw na rzecz Ani. Uzbieranie tak ogromnej kwoty, jest bardzo trudne i każda pomoc jest niezbędna. Z całego serca dziękuję Urszuli za serce i wrażliwość, jaką okazała naszej Ani.

Wszystkie informacje na temat akcji można znaleźć na stronie Fundacji Miśka Zdziśka www.blekitnypromyknadziei.pl. Każdy, kto chce pomóc jej w walce o życie i powrót do zdrowia może dokonać wpłaty na konto: 23 1240 4982 1111 0010 6253 6955 z dopiskiem: „Na pomoc i leczenie Anna Stelmasińska”.