O informatorze miejskim

Informator miejski w portalu www.jedrzejowska.net to tworzony na bieżąco i stale aktualizowany zbiór danych teleadresowych firm działających w Jędrzejowie i okolicy. Ma on służyć internautom, którzy szukają informacji, jak np. trafić do gabinetów lekarskich i kosmetycznych, sklepów, czy punktów usługowych.

Wpis w Informatorze miejskim składa się z trzech części: danych podstawowych, aktywnego linku oraz opisu usług. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zamieszczaniem takich informacji i krótkiego opisu działalności Waszej firmy, wystarczy wysłać e-maila na adres gazeta@jedrzejowska.net. Wpis danych podstawowy jest bezpłatny. Dodatkowe opcje – zamieszczenie aktywnego linku lub opisu usług – płatne według poniższego cennika:

 

  Cena za 1 rok emisji
netto brutto
Wpis podstawowy (nazwa firmy, adres, telefon) bezpłatnie
Link aktywny 48,00 59,04
Opis usług (maksymalnie 300 znaków ze spacjami) 120,00 147,60

 

Wpisy w Informatorze miejskim grupowane są według następujących branż: banki i agencje, biura rachunkowe i finanse, budownictwo, edukacja i nauka, hurtownie, motoryzacja, producenci i przemysł, sklepy, transport i komunikacja, ubezpieczenia, uroda i zdrowie, usługi, weterynaria. Przy jednym wpisie można wybrać więcej niż jedną branże. W obrębie branż wpisy sortowane są alfabetycznie według nazwy.